Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin UPS ve MNG Kargoya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Hafta sonu günler ve resmi tatillerde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Bu tarihlere denk gelen siparişlerin kargo teslimatı takip eden ilk iş günü yapılacaktır.

Satın aldığınız ürünler anlaşmalı olduğumuz UPS ve MNG kargo şirketleri tarafından ücretsiz olarak size teslim edilecektir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Zeysports.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu gibi durumlarda;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün belirtilen tarihler arasında tüketiciye verilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Zey Sport markasının güvencesi altındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.